Firmamızın kurucusu ARSLAN KARADOĞAN; 1980 yılında kendi ismini taşıyan şahıs firmasıyla yıkım ve enkaz işine Ankara'da başlamıştır.
Karadogan-Bina-Yikimi
KARADOĞAN
YIKIM HAFRİYAT

Firmamızın kurucusu olan ARSLAN KARADOĞAN; 1980 yılında kendi ismini taşıyan şahıs firmasıyla yıkım ve enkaz işine Ankara’da başlamıştır.

1990 – 2000 yılları arasında başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde yapılan birçok yıkım ve enkaz kaldırma işlerinde önemli ve büyük şirketlerin sayısı oldukça fazlalaşmıştır. 2003 yılında ARSLAN KARADOĞAN; Ankara Yıkımcılar Dernek Başkanı seçilerek görevini devam ettirmektedir.. Çalışmalarında profesyonelliği, dürüstlüğü ve azimliliği ilke edinerek, devamlı ve istikrarlı büyüyen bir firma ünvanına sahip olmuştur.

2000 yılında “ARSLAN KARADOĞAN” şahıs firmasının kurumsallaştırılması gerektiği öngörülerek, oğlu MURAT KARADOĞAN tarafından, KARADOĞAN YIKIM – İnşaat – Enkaz – Taahhüt – Harfiyat – Nakliyat Ltd. Şti. kurulmuştur.

Böylelikle firmamız yıkım ve enkaz kaldırma işlerinin yanı sıra Ankara yıkım firmaları arasında ve inşaat sektöründe de bir başlangıç yapmıştır.

KARADOĞAN YIKIM, enkaz işlerine aynı hızla devam ederken, büyüyen makine parkı ve deneyimli kadrosuyla Türkiye genelinde geniş bir müşteri yelpazesi elde etmiştir. “Yıkım ve Enkaz Bizim İşimizdir” sloganıyla yıkım işlerindeki başarı, ARSLAN KARADOĞAN ve MURAT KARADOĞAN’ın da katkılarıyla yıkım sektöründe de sağlanmıştır. KARADOĞAN YIKIM HAFRİYAT her türlü taahhüt işini zamanında ve sorunsuz olarak bitirmekle başarının kaçınılmazlığını ispatlamaktadır.

HER TÜRLÜ YIKIM VE HAFRİYAT İŞLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN